Skip to content

Партнерство

Завдяки сучасним рішенням у сфері складської логістики та ефективним транспортно-логістичним технологіям ми заслужили репутацію надійного партнера для наших клієнтів і завоювали прихильність широкого кола споживачів нашої продукції.

Репутація

Сумська м’ясна компанія (СМК) з 2004 року є офіційним дистриб’ютором ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) у місті Суми та Сумській області. За цей час була створена надійна та сильна система дистрибуції та складської логістики. Продукція МХП представлена також у мережі магазинів-партнерів «Перший м’ясний» та «М’ясорубка».

Співробітники комерційного департаменту завдяки професійній команді спеціалістів Сумської м’ясної компанії консультують клієнтів з питань:

  • підбору оптимального товарного асортименту;
  • доставки;
  • поповнення товарного запасу у місцях роздрібної торгівлі м’ясом та м’ясними виробами.

Багаторічний досвід роботи з клієнтами, товарний асортимент, гнучка і оперативна логістика сприяють ефективній взаємодії з:

  • національними і локальними торговими мережами;
  • компаніями з гуртової та роздрібної торгівлі;
  • сегментом HoReCa;
  • м’ясопереробними підприємствами;
  • бюджетними організаціями.

Магазини-партнери

За багаторічний період роботи, хочемо відзначити високий професіоналізм, відповідальність, якість і оперативність у виконанні договірних умов. Ми довіряємо Сумській м’ясній компанії як надійному дистриб’ютору та партнеру.

Регіональний менеджер
ПАТ «Миронівський Хлібопродукт»

Висока якість продукції та послуг, що надаються Сумською м’ясною компанією, компетентність і оперативність співробітників у вирішенні будь-яких питань, що виникають у процесі роботи, характеризують компанію як надійного партнера, що дотримується договірних умов та високих стандартів якості.

Регіональний менеджер
із закупівель ТОВ «АТБ-маркет»

Працюємо з ТОВ «Сумська м’ясна компанія» не один рік. Компанія добре себе зарекомендувала на ринку. Попит на продукцію СМК – великий. Якість товару – добриа. Поставки – своєчасні. Робочі питання вирішуються максимально швидко.

Регіональний менеджер
із закупівель ТОВ «ЕКО»

Ми високо цінуємо багаторічні взаємовигідні партнерські відносини з Сумською м’ясною компанією: професійний підхід у вирішенні будь-яких питань, оперативність у прийнятті рішень, гарантоване виконання взятих на себе зобов’язань і сподіваємося на подальшу конструктивну і плідну співпрацю.

Комерційний директор
ТОВ «Індичка»

Складська логістика

Складські приміщення підприємства оснащені сучасним автоматизованим обладнанням, що дозволяє контролювати дотримання кліматичних та санітарно-гігієнічних умов зберігання продукції, а також здійснювати оцінку її наявності та якості.

Режим зберігання включає дотримання необхідної температури, відносної вологості і швидкості повітряних потоків. Точність вимірювання складає 0,1 градуса, вимірювання проводяться кожні 30 секунд.

Щодня в складських приміщеннях проводиться санітарна обробка та дезінфекція виробничого середовища.

Автоматизація виробничих процесів, що здійснюється на базі ARM, дозволяє забезпечувати контроль за якістю товарів на складі, безперебійним постачанням товарів клієнтам, оцінювати наявність товарів та інформацію про їх переміщення.

Транспортування

Транспортування продукції здійснюється спеціалізованими фургонами-рефрижераторами, що оснащені системами супутникової навігації GPS, для управління і контролю за температурним режимом кузовів під час доставки продукції. Після кожного рейсу, кузови автомобілів проходять знезаражування спеціальними засобами, з метою недопущення розмноження шкідливих бактерій.

Продaукція СМК доставляється за індивідуальними маршрутами, розроблених нашими співробітниками, що дозволяє вчасно доставити продукцію в пункти призначення.

Сучасні рішення у сфері складської логістики, ефективні транспортно- логістичних технології та індивідуально розроблені маршрути, гарантують своєчасну доставку продукції в пункти призначення.